Warszawska szkoła policealna

Po ukończeniu szkoły średniej chcesz poszerzać swoją wiedzę lub nauczyć się nowego zawodu? Nie musisz płacić kilkuset złotych za kursy oferowane przez różne firmy, dzięki ofercie Szkół Beaty Mydłowskiej. Proponowane szkoły policealne cieszą się ogromnym zainteresowaniem młodzieży i dorosłych, ze względu na uczęszczanie na zajęcia dziennie lub zaocznie. Pełna oferta usługowa, która opiera się na uczeniu policealnym oraz kursach jest dostępna na stronie internetowej— http://www.sp.szkolymydlowskiej.pl/.

Kursy i nauka w szkole policealnej

To, co wyróżnia polecane Szkoły Beaty Mydłowskiej, to przede wszystkim:

— wykwalifikowana kadra nauczycielska,

— świetnie doposażone sale wykładowe,

— niezbędne urządzenia dla kursantów zawodowych,

— dopasowane do potrzeb godziny nauczania,

— małe grupy zajęciowe.

Chcąc uczęszczać do znanej szkoły policealnej, wystarczy mieć zaliczoną szkołę średnią. Po zakończeniu nauki, każdy uczeń/student otrzyma potwierdzenie zdobycia odpowiednie wykształcenia/kwalifikacji. Jest to niezwykle ważne, dla polepszenia swoich szans na rynku pracy.

Oprócz organizowania zajęć w grupach istnieje również możliwość nauki w systemie indywidualnym, a nabór do szkół jest prowadzony w sposób ciągły. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi kierunkami nauczania, dla wyboru najlepiej dopasowanego do swoich potrzeb. Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa uczniów, słuchaczy i studentów, budynki szkół są pod stałym monitoringiem. Pozyskaj nowe kwalifikacje zawodowe i to zupełnie za darmo— zapisz się do jednej ze szkół Beaty Mydłowskiej.

Szkoły Beaty Mydłowskiej
Kaleńska 3