Wyprawka dla placówek szkolnych

Zdecydowanych atutem mebli szkolnych firmy Melmet jest najwyższa jakość idąca w parze z estetyką. W asortymencie sklepu znajdują się meble szkolne: http://melmet.eu/produkty/meble-szkolne/ dostępne w różnorodnych wariantach kolorystycznych oraz o wielu ciekawych wzorach, dzięki czemu każda szkoła z łatwością dostosuje wygląd szafek do wnętrz swoich korytarzy, dodatkowo je ozdabiając. Wygodne korzystanie z mebli szkolnych to jeden z priorytetów firmy Melmet, która dołożyła wszelkich starań podczas projektowania, a następnie produkcji poszczególnych modeli, tak aby były one dostosowane do wieku oraz oczekiwań dzieci. W zależności od potrzeb aranżacyjnych szkoły firma oferuje:

• zestawy szatniowe skrytkowe

• szafy ubraniowe

• szafy dla 10 uczniów klas starszych/klas młodszych

• ławki szkolne.

Wszystkie meble są wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami CE, dzięki czemu są bezpieczne i przystosowane dla szkół. Firma Melmet, jako renomowany producent mebli szkolnych zadbała również o to, aby ich modele spełniały także surowe wymagania w kwestii higieniczności. Ponadto produkty tej firmy wytwarzane są za pomocą nowoczesnej technologii, tak aby stanowiły produkty wytrzymałe, solidne i co najważniejsze ergonomiczne. Z myślą o dzieciach uczestniczących do szkół firma dołożyła wszelkich starań, aby ich produkty oprócz zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa posiadały ciekawe wzornictwo i kolory, tak aby zdobiły szkolne korytarze, a przebywanie w szkole było dla dzieci przyjemnością.

MELMET ZBIGNIEW JAN GRABARSKI
Dębowa Łęka 9