Taśma do odcinania kolorów

Malowanie fantazyjnych wzorów na ścianach naszych mieszkań doskonale sprawdza się chociażby w pokojach dziecięcych, które chcemy w estetyczny sposób urozmaicić. Aby to jednak zrobić należy przygotować sobie odpowiedni szablon, a zadanie to będzie o wiele łatwiejsze z nowoczesną taśmą klejącą, która doskonale trzyma się ściany i pozwala na naklejanie praktycznie dowolnych kształtów. Z pomocą nowoczesnej taśmy odcinającej kolory, która znajduje się w ofercie tego producenta, nie będzie żadnych problemów ze stworzeniem dowolnej mozaiki na ścianie.

Taśma ma naprawdę wiele zalet, do których zaliczyć należy przede wszystkim:

• bardzo łatwe naklejanie na ścianę i tworzenie dowolnych form

• taśma przylegając do ściany nie niszczy nałożonej już farby

• niezwykle proste usuwanie

• idealne maskowanie miejsc do późniejszego malowania

• bardzo przystępna cena

Taśmy maskujące można oczywiście wykorzystywać do wielu różnych celów, nie tylko związanych z malowaniem mieszkań, ale także kiedy chociażby wykonuje drobne zaprawki lakiernicze na naszych samochodach. Nowoczesne rozwiązanie sprawia, że taśma naprawdę doskonale trzyma się wielu powierzchni, a po jej zdjęciu nie pozostają żadne nieestetyczne ślady. Z taką pomocą każdy z nas może zostać artystą i stworzyć ściany swoich marzeń, wykonując bardzo różnorodne wzory, nawet niezwykle fantazyjne. Co ważne, taśma trzyma się doskonale nie tylko na powierzchniach płaskich. Z powodzeniem może być ona wykorzystana również na różnorodnych powierzchniach chropowatych.

Oferta firmy tesa

• Taśmy, rzepy, produkty antypoślizgowe, maty, moskitiery i wiele innych.

tesa
Gnieznienska 32